Блог Sales Tech

Цифрова трансформація України: топ-4 сервіси, які спростять вам роботу з документами

Цифровізація України почалася ще до війни. І з нею не спинилася, а навіть пришвидшується. Кожен українець вже звик, що ряд державних послуг можна отримати онлайн – в кілька кліків. А наші темпи розвитку технологічно-інформаційних систем дивують навіть найрозвинутіші країни.

Мінцифри збавляти темпи не збирається та обіцяє, що скоро Україна стане найзручнішою цифровою країною світу. А ми всі назавжди забудемо, що таке бюрократія та черги. Не сумніваємося!

А поки що зібрали для вас список сервісів, які значно спростять вам життя вже сьогодні. Особливо – якщо ви працюєте з документами. Ми в SalesTech активно користуємося кожним з них.

  • Дія

Відкрити ФОП чи ТОВ, не виходячи з дому? Чому б і ні. Це найшвидша реєстрація бізнесу у світі! Стати підприємцем тепер можна за 10 хвилин. Все, що знадобиться – це цифровий паспорт та підпис.

Також у застосунку та на порталі вже доступні десятки автоматичних сервісів у кілька кліків, у тому числі – сплата податків.

Дію розробили за чотири роки, на які припала пандемія Covid-19 та повномасштабна війна. Зараз сервісом вже користується більше половини населення країни.

  • Електронний документообіг

Всього лише декілька годин – і процес підписання документів між двома підприємствами, разом з узгодженням деталей, завершено. Швидко, без жодного паперу, друку та кур’єрів.

Прискорюйте початок робіт або надання послуг, здійснюйте розрахунки, отримуйте акти виконаних робіт тощо. Електронний документообіг значно зекономить вам час та ресурси.

  • Підсистеми ЄСІТС «Електронний суд»

Усі процесуальні документи: позовні, заяви, клопотання тепер можна легко подавати до суду в електронному форматі.

Завдяки цій підсистемі можна уповноважити іншого користувача на вчинення дій чи сплатити судовий збір та інші платежі в режимі онлайн.

  • ЄДЕССБ

Завдяки Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва вся будівельна документація стала створюватись виключно в єСистемі. Усі процеси тепер відбуваються онлайн, а кожна дія – фіксується.

ЄДЕССБ є значним кроком у реалізації реформи містобудівної галузі України саме завдяки цифровізації більшості державних послуг у сфері.

Отже, попри надскладні обставини, Україна поступово переходить до цифрової економіки та стає все більш інноваційною.

Та головне, що ця трансформація допомагає як для окремим людям, так і бізнесу просто зараз. Це і швидкий та зручний доступ до послуг, і оптимізація процесів, і збільшення ефективності управління. А ще це – підвищення якості життя та конкурентоспроможності країни в цілому.