Блог Sales Tech

Результати онлайн-дослідження впізнаваності житлових комплексів та забудовників міста Бориспіль

Компанія Sales Tech в кінці 2019 року проводила онлайн-анкетування з метою дослідження впізнаваності новобудов та забудовників міста Бориспіль. Опитування тривало 1 місяць та охопило 10 000 осіб (населення м. Бориспіль становить 60 672 осіб). У результаті дослідження було згенеровано 250 анкет.

За якими показниками проводилось опитування?

Дослідження було спрямоване на вивчення таких показників як Top Mind (1-ша згадка зі списку новобудов та забудовників без підказки), спонтанне опитування (Spontaneous) (назва без підказки), Brand Awareness (назва зі списку зі підказкою). Також досліджувалася рекламна діяльність забудовників та ЖК.
За результатами опитування лідером є забудовник «Альтіс», з відривом в 10 голосів на другому місці опинився «Агробудмеханізація», а найменшу кількість згадувань отримав «Трест Бориспільсільбуд».
Лідером Top of Mind є ЖК «Левада», нижче розташувалися ЖК «Графіт», ЖК «Первоцвіт», ЖК «Першоцвіт» та ЖК «Сонячний», а найнижчі показники отримав ЖК Sky City.
За результатами Spontaneous серед забудовників лідирує «Агробудмеханізація», слідом розмістився «Альтіс», а найнижчий показник здобув «Укрбуд». Щодо новобудов то лідером є ЖК «Левада», на другому місці ЖК «Графіт», найнижчі результати отримав ЖК Borispol Village та ЖК «Паларіс».
Лідером Brand Awareness серед забудовників є «Агробудмеханізація», на другому місці «Альтіс», а останню позицію посідає «АВМ Девелопмент».
Найбільш надійним забудовником за результатами дослідження є «Агробудмеханізація», на другому місці «Альтіс», а найнижчий рівень лояльності споживачів має «ЖитлоБуд».